به نام خدا

پیامک چیست؟ طلوع اس ام اس نمایندهippanel پنل های ارزان
مختصری بر تاریخچه پیامک

سلام دوستان عزیز؛

امروز میخواهیم ببینیم اصلا پیامک یا SMS خودمون چیه و ایا میتونیم باهاش تبلیغات انجام بدیم؟

پیامک چیست؟

پیامک یک سرویس هست ( یا بهتر بگیم بود ) برای ارسال و دریافت محتواهایی متنی از طریق تلفن همراه که هم اکنون اونو طلوع اس ام اس در رایانه های شخصی به شما عزیزان ارائه میدهیم.

پیامک یک راه پرسود است برای شرکت های مخابراتی که در جهان اونطوری که آمار و اطلاعات خبر میدن حدود 67 میلیارد دلار درامد دارند. تازه بهتره اینو بدونید که این آمار فقط تا سال 2012 معتبره و بعد اونو هنوز نشمردن ببینن چقدر شده. پس نتیجه اول کار پرسودیه و هست

این فناوری در سال 1992 توسط یک شرکت مخابراتی به نام وُدافون اختراع میشه و به مردم ارائه میشه و مردم با این فناوری اول با رایانه بعد ها با گوشی شروع به سرگرم کردن خود میکنن.

حالا به فکرمون میزنه اولین پیامک تو ایران را کی داده؟

سال 1382 در ایران غلغله بود که چی شده اقا ؟ بله پیامک بالاخره تو ایران هم اومده مردم چون نمیدونستن چی بگن بهش اسم خارجی شو یعنی اس ام اس را استفاده میکردند تا اینکه سال 1386 به کمک فرهنگستان زبان و ادب فارسی یک اسم مشتی با نام “پیامک” بهش دادن تا دیگه بی اسم ایرانی نباشه.

بعد از اون کم کم ایرانیا فهمیدن چه چیز خوبی تو ایران اومده و شروع کردن به پیام بازی های متعدد که اینکار در سال 1386 باعث شد شمار 8 میلیارد پیام بین ما ایرانیا مبادله بشه. !!!!!!!

شروع کار تبلیغات با پیامک

بعد از اون کم کم شرکت ها یاد گرفتند که چرا با پیامک نیاییم کارامون را به مردم بگیم؟؟

با همین سوال کار پیامک های تبلیغاتی هم شروع شد. در همین رابطه شرکت هایی پا به عرصه گذاشتند و شروع به جمع کردن بانک های اطلاعاتی کردند و با نوشتن سایت هایی در زمینه پنل پیامکی کار مردم را راحت کردند.

و اما ایران هم از این موضوع عقب نماند و شرکت های مختلفی آغاز به نوشتن سامانه پیامکی هایی کردند که هم برای تبلیغات با پیامک استفاده شود هم برای اطلاع رسانی!

اما در این بین، شاید فقط 10 نفر سالم و کامل بیرون امدند که به جد میتوان گفت سامانه پیامکی ippanel یکی از اون سامانه هاست که هم کامله و هم ارزان قیمت.

طلوع اس ام اس هم از این فرصت استفاده کرد و توانست پنل های این شرکت را ارائه دهد. البته هدف اصلی ما تحویل ارزانتر پنل ها به مردم است

خب تا اینجا فهمیدیم که پیامک چیه و تبلیغ با آن میتوان انجام داد و اینکه این پیامک ها هم خیلی تاثیر داره در پیشرفت کارمون.

سامانه پیامکی طلوع اس ام اس یکی از شرکت های ارائه دهنده همین پنل ها است که به شما با تخفیفات ویژه سامانه هایی کامل و ارزان ارئه میدهد.

اگر بخواهید هم اکنون میتوانید ثبت نام کنید.

تبلیغات در این سامانه با چند هدف انجام میگیرد؟

1- جذب مشتری

2-حفظ داشتن مشتری

که همانطور که میدانید اگر شما مشتری را جذب کنید اما نتوانید اورا حفظ کنید تقریبا هیچ کاری نکردید.پس میتونید ساده ترین و موثر ترین راه یعنی ارسال پیامک را انتخاب کنین.

در مقاله های بعدی بیشتر در رابطه اون دو هدف صحبت میکنیم.

شما را به خداوند منان میسپارم خدانگهدار.